Geodeziniai prietaisai ir riboženkliai

GALAXY G1

Modelis:GALAXY G1●inovatyvios struktūros dizainas ●Galingas naujas bluetooth modulis ●Pakreipiamoji apžvalfa ●Elektroninis bubble correct ●Visų palydovų palaikymas ●Patogi naudojimui platforma●Cloud paslauga ●Išplėstinis duomenų ryšio modulis  ●NFC funkcija

SOUTH Galaxy G1, naujos kartos integruota RTK sistema, mažesnio dydžio ir su naujovišku dizainu - tai naujos kartos RTK, pasižymintis puikiu veikimu. Tai ne tik mažesnis, bet ir geresnis visomis prasmėmis sprendimas.

i80 GNSS

Šiandienos darbo lauke i80 demonstruoja produktyvumo viršūnę. Šis įrenginys yra pirmaujančios technologijos atstovas, pasižymintis puikioms galimybėmis susekti visus penkis žvaigždynus, dešimt dažnių bei išnaudoti visus įmanomus prisijungimo būdus. i80 yra mažiausias rinkoje imtuvas, turintis dvigubas baterijas su skubaus pakeitimo galimybe, leidžiančias užtikrinti nenutrūkstamą veikimą. Visos nurodytos funkcijos, integruotos į smulkų ergonomišką komplektą, garantuoja produktyviausią geodezinių tyrimų dieną.

Altus NR2

"Altus NR2" yra pirmaujanti GNSS ir belaidžio ryšio technologija, kurios konstrukcija yra elegantiška ir kompaktiška. Tai suteikia pažangią "Network Rover" sistemą, kurioje yra konfigūracija ir ilgesnis veikimo laikas. "Altus NR2", paremtas mažos galios, mažo pėdsako OEM GNSS imtuvu, siūlo tvirtą RTK, o vartoja mažiau energijos, kad ilgiau veiktų akumuliatoriaus energija.

Key features

  • 132 Channel GPS + GLONASS + SBAS receiver
  • Integrated 3.5G Quad-Band GSM/GPRS/EDGE + HSPA Modem
  • Integrated Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Integrated Bluetooth 2.1 + EDR/4.0
  • Web Interface configuration
  • Two Hot-Swap Li-Ion Batteries
  • Onboard 8 GB Memory

Riboženkliai

Riboženklio plastikinė galvutė su fiksavimo pleištu (oranžinė), bei metalinis 40-50cm vamzdis.
Vamzdžiai supakuoti po 10 vnt kartoninėse dėžutėse.